KUULA JA VAATA | "Mehed ei nuta" fookus suurel dopinguskandaalil: kas Mati Alaver on lihtsalt dopingutreener või kriminaal?

 (89)

Spordisaade "Mehed ei nuta" võttis tänases saates pea kogu eetri ulatuses fookusesse Eesti suusatajate dopinguskandaali. NB! Saade on salvestatud eile õhtul loetud tunnid enne seda, kui Algo Kärp tunnistas Karel Tammjärve eeskujul üles veredopingu kasutamise, mis omal moel "sobis" aga saates räägitusse - ka saatejuhtide jutus kõlas prognoos, et uusi paljastusi on kohe-kohe tulemas veel.

Jaan Martinsoni, Peep Pahvi ja Tarmo Paju keskendusid dopinguskandaali lahkamisel eelkõige kolmele persoonile - Mati Alaver, Andrus Veerpalu ja Karel Tammjärv.

Mida me teame, mida me ei tea? Kas Mati Alaver on lihtsalt dopingutreener, nagu ta ise tunnistanud, või kriminaal? Milline on Andrus Veerpalu osa kogu loos? Milline isa kaasab oma poja sellisesse pettusesse? Kas Karel Tammjärv rääkis südame puhtaks või kogu loost kõigest hoolikalt kontrollitud osa?

Seotud lood:

Kuula saadet:

Igal teisipäeval kell 11 Delfis ilmuv "Mehed ei nuta" podcast on kuulatav nii Soundcloudis, iTunes'is, Spotify's, Sticheris kui ka Tunein'is.

Vaata veel:
Saate koduleht delfi.ee/mehedeinuta
"Mehed ei nuta" Facebookis
Saatejuhtidele saab küsimusi saata Facebookis või e-mailiga aadressile men@delfi.ee.

Kuula kõiki Delfi podcaste Delfi Taskust!