VIDEO: Raimo Tann: mehi, kes liiguvad, vaadatakse ka vanemas eas kui mehi!

 (5)

Veebruaris tähistatakse terviseradade kuud „Vabariigi terviseks!“, mille raames kutsutakse kõiki eestlasi aastaringselt terviseradadele liikuma. Raimo Tann on Viimsi terviseradade rajameister, kes hoiab korras Karulaugu ja Tädu radasid.

Selleks, et inimesed saaksid aastaringselt terviseradadel liikuda, teevad suurt tööd rajameistrid, keda tavainimesed sageli ei näegi, kuid kelleta poleks ei korras suusaradu ega radade valgustust.
Viimisis on Karulaugu ja Tädu radade eest vastutav rajameister Raimo, kes annab videos ülevaate Viimsis sportimise võimalustest ja paljust muust. Raimo avaldab lootust, et 24. veebruaril tuleb terviseradadele rekordiline arv eestlasi.

Terviseradade kuu “Vabariigi terviseks!” toimub Sihtasutuse Eesti Terviserajad, Eesti Olümpiakomitee ja Ühenduse Sport Kõigile koostöös.

”Vabariigi terviseks!” kulmineerub 24. veebruaril, kui kõik on oodatud üle Eesti terviseradadele liikuma, et teha ühiselt mitu ringi ümber maakera. Liikumiskilomeetrite arvestus toimub reaalajas internetis, kirja saab ennast panna kodulehel www.terviserajad.ee ja liituda väljakutsega Facebooki lehel www.facebook.com/terviserajad/

Karulaugu terviserada:
http://terviserajad.ee/rajad/haabneeme-terviserada/
Tädu terviserada:
http://terviserajad.ee/rajad/tadu-terviserada/