Unikaalne jooksusündmus Läänemaal juba 17. mail – Haapsalu maraton 2015


Haapsalu maraton
Haapsalu maraton

Veidi enam kui kahe nädala pärast, 17. mail 2015.a. antakse stardipauk teisele Haapsalu jooksumaratonile, mille põhidistants kulgeb suures osas vanal raudteetammil paikneval Läänemaa Terviseteel ja läbib seejärel Haapsalu kauneimaid paiku. Maratonidistants on avatud ka kepikõndijatele. Lisaks Ristilt alguse saavale 42 km maratonile toimuvad Haapsalu linnas 10 km jooks ja 10 km kepikõnd. Soodushinnaga registreerimine lõppeb 30. aprillil!

Haapsalu maraton on Läänemaa ainus jooksumaraton, kuhu on oodatud osalema kõik spordisõpru, kes soovivad end proovile panna jooksumaratonil või peavad lihtsalt lugu liikumisharrastusest.
Jooksumaratoni start antakse pühapäeval, 17. mail kell 11.00 Ristil ning kepikõnnimaratoni start sealsamas tund aega varem, kell 10.00. Osalejate transport maratoni stardipaika toimub Haapsalu lossihoovist.
10 kilomeetri jooksjad ja kõndijad lähevad võistlusrajale kell 13.30 Haapsalu lossihoovist, kus ühtlasi asub kõigi võistlusalade finiš. Tutvu 10 km rajaga SIIN).

Kõikidel distantsidel osalejatele tagatakse nii võistlusrajal kui finišis toitlustus. Lõpetajaid ootab raja eduka läbimise eest meene.

Haapsalu maraton


Kõikide distantside osalejate ja hiljemalt kell 16.00 lõpetajate vahel loosime välja Toyoya Auris Hübriidi ja Toyota Yaris Hübriidi ühe kuu kasutusõiguse!

Info registreerimise ja osalustasude kohta: http://www.haapsalumaraton.ee/registreerimine
Võistluse juhend: http://www.haapsalumaraton.ee/juhend/
Haapaslu Maraton Facebookis: https://www.facebook.com/haapsalumaraton