Räägi, milline baas on Sinu arvates hea baas Acro-Yogas? Mis on Sinu arvamus, miks mõned lendajad ja baasid klapivad? Mis on selle fenomeni taust?
See taandub kõik siiski usaldusele - kas Sa tõesti usaldad seda inimest või mitte. Olen ise näiteks juba üsna kogenud lendaja, seega on minu roll õpetaja ja lendajana algajale baasile sisendada enesekindlust, kinnitada, et ta saab hakkama, kuid siin on midagi müstilist veel. Tõepoolest on mõne inimesega olla väga kerge suurepärane lendaja, teisega aga ei klapi nii hästi. Näib, et on ka mingi energeetiline silmale nähtamatu klapp, mida on või pole. Nii tuleb mõnega kõik väga lihtsalt välja - teisega läheb sama taseme saavutamiseks aga rohkem aega. Kindlasti ka kõigi osapoolte pühendumus loeb. Kui ikka mõtted kuskil laokil, ei pruugi“ lendamine olla edukas“ . Samas on suurepärane, kui satud lendama väga kogenud baasiga. Siis võid lihtsalt vooluga kaasa minna ja lennata. Nii lennata, et ei teagi ette, mis järgmiseks tuleb- tunnetuslikult on päris vahva nii koos mängida ja jämmida.
Mida võiks inimene endalt küsida, kui ta mõnda treeningutesse tuleb?
Kui inimene tuleb treeningusse, peaks ta endalt küsima: „Miks ma tulen?“ Kas ma tahan kaalu alandada, kas ma tahan lihaseid kasvatada? Mida ma tahan endas arendada? Iga inimene võiks endale teadvustada põhjuse, miks ta trenni tuleb. Igaüks meist on väga erinev ja unikaalne. Mõnele sobivad kõrgema pulsiga intensiivsemad trennid, teisele madalama pulsiga trennid. Mõnedele meeldib võistlusmoment (näiteks pallimängud, sh tennis), mõned soovivad liikuda enese heaolutunde pärast. On oluline endalt küsida, kas soovid arendada kiirust või jõudu, kaalus juurde või alla võtta. Paljud ütlevad, et nad ei saa joosta või rattaga sõita, sest nende liigesed ei kannata seda. Sel juhul ma soovitaksin veetreeninguid. Vesi on suureks abiks (vesiaeroobikas on ka palju erinevaid stiile, kus igaüks peaks leidma endale sobiva). Mõni tuleb Acro-Yoga tundi selleks, et tasakaalu ja tunnetust lihvida, teine tuleb lõbutsema. Eks paljud vastused selguvad asja käigus, kuid mõned märksõnad ja soovid on nutikas endal enne läbi mõelda. Inimene võiks endalt küsida, mida ta soovib saavutada ning mis on selleks parim tee. Kas või liikuda selleks, et olla vitaalne ja elurõõmus ka vanemas eas. Seetõttu peaks alustama kohe, mitte mõtlema igal hommikul: homme on ka päev.