Timmi ennast vormi! Oktoobris toimub pinksiturniir harrastajatele


Lauatennis
LauatennisFoto: Priit Simson

Paljude jaoks meenub lauatennisega seoses nooruspõlv spordilaagris või malevas, kus selle spordiala saatel paljud puhkehetked sisustatud said. Toimunud välk-miniturniiridest ja põnevusmatšidest on nende osalistel kindlasti vaid head mälestused. Eesti Spordiselts Kalev loob võimaluse oma oskused sellel imelisel alal taaskord proovile panna, kui 03.oktoobril 2015 korraldatakse Tallinnas Kalevi lahtised firmaspordi meistrivõistlused lauatennises harrastajatele.

Turniir toimub 03. oktoobril 2015, algusega kl 10.00 Spordiklubis Sparta (Pärnu mnt 139C, Tallinn). Võistlus toimub nii naiste kui ka meeste arvestuses. Lisaks on eraldi võistlusklassid 1975. a ja varem sündinud meestele-naistele.

Võistlema on oodatud kõik soovijad, kes ei kuulu võistluspäevale eelneva seisuga Eesti Lauatenniseliidu reitingutabelis 300 tugevama mängija hulka. Registreerimistasu on 15€ osaleja kohta.

Oma osalemissoovist tuleb teada anda e-posti aadressile firmasport@eestikalev.ee. Registreerimise viimane tähtaeg on 25. september 2015. a.

NB! Registreeri ennast aegsasti, kuivõrd võistlusel on osalejate arv piiratud. Kokku oodatakse sellele ühepäevasele turniirile kuni 128 harrastajat.

"Valisime uueks alguseks lauatennise, sest spordiala on Eestis üllatavalt suure harrastajaskonnaga, lihtsate reeglitega ning kõigile kättesaadav sportmäng" julgustab Eesti Spordiselts Kalevi juhatuse esimees, Eesti kettaheitekuulsus Aleksander Tammert kõiki osalema.

Lisainfo: firmasport@eestikalev.ee, juhend