Terve Rakvere läks taas liikvele


Terve Rakvere läks taas liikvele
Rakvere liigub

Maakondlik liikumissari “Terve Rakvere liigub”, millest võttis viimasel hooajal osa koguni 547 inimest, on taas alanud. Igal esmaspäeva õhtul saab Rakvere linnaruumis näha sadu ja sadu inimesi ühiselt liikumas.

Nii nagu möödunud hooajalgi, on läbi aasta, septembrist maini, kokku 30 etappi. Iga kümnenda käimiskorra eest on regulaarse liikumise tunnustuseks ette nähtud tasuta Aqva Spa vee- ja saunakeskuse külastus. Etapi sihtpunkt on osalejatele üllatuseks. Ainus, mis osaluskordadel ei
muutu, on esmaspäevane alguspunkt Rakvere spordikeskuse juures.

Paljudele osalejatele omaseks saanud sarjas keskendutakse liikumisele ja võimalusele pere ning sõpruskonnaga ühiselt aega veeta. Olgu siis tegemist jooksmise, sörgi, kepikõnni või jalutamisega. Oluliseks peetakse seda, et inimestel oleks motivatsiooni ja tahet vähemalt korra nädalas kodust ja kontorist välja tulla.

Sarjas osalemine on tasuta ja aktiivsemaid liikujaid tunnustab sarja peatoetaja Aqva Spa,
kes annab kõigile 30 etappi läbinutele suvise vee- ja saunakeskuse kuukaardi.

Möödunud hooajal oli pidulikul tunnustusüritusel kuukaardi saanuid koguni 242.

“Mõte luua Rakvere inimesele sobilikul ajal ja igaühe võimeid arvestav liikumisüritus oli omal ajal tallel pikka aega. Koostöös ööjooksu eestvedajatega otsustasime nüüdseks pea viis aastat tagasi asja ette
võtta ning pakkuda midagi jõukohast ja toredat igas vanuses inimestele –noortele, tööealistele ja eakatele. Tõeline ühisüritus, et panna kogu Rakvere elanikud liikuma,” võtab Aqva Spa juht Roman Kusma liikumissarja tagamaad kokku.

Seotud lood:

“Oleme teinud korraliku tiigrihüppe ka liikumissarjast osavõtjate registreerimisel ning lisaks eelmisel hooajal käivitatud kiibisüsteemile personaalsel liikumiskaardil on sel aastal avatud registreerimine internetis. Kõik selleks, et osalejatele oleks tagatud hea emotsioon ja kiire ning korrektne teenindus,” selgitab liikumissarja peakorraldaja Marko Torm.

Lisainfo etappide kohta leiad rakvereliigub.eestimaraton.ee

Hea lugeja! See artikkel on saadetud läbi Delfi "Saada kaastöö" rubriigi. Kirjuta huvitavatest üritustest, õpetlikest kogemustest ja muust põnevast ka sina!