Tee üks heategu: Zumbapeol osalemisega saad aidata ratastoolis oleva neiu taas jalgadele

 (4)
zumbatreening
Marek TihhonovErakogu

Sellel laupäeval toimub taas heategevuslik zumbapidu tantsustuudios TantsuGeen. Varasemalt on toetusi kogutud läbi liikumise ja tantsu näiteks Lastehaigla Toetusfondi, diabeedihaigete laste jaoks. Mitmed lapsed on saanud sel viisil abi, et soetada elektriline ratastool, ergonoomiline tool, tõstuk või mõni muu elukvaliteeti parandav abivahend.

Seekord on korraldajate motiivid veelgi suuremad. Nimelt loodavad ürituse eestvedajad, et tänavune abistatav Veronika saab annetuste ja toetuste abil võimaluse hakata taas liikuma. Neiu peab 15 aastat tagasi tehtud operatsiooni tagajärjel liikuma ratastoolis, kuid viimased uuringud annavad lootust, et tema tervislikku olukorda on võimalik oluliselt parandada. Ravikuur maksab aga umbes 5000 eurot.

Ürituse peakorraldaja Marek Tihhonov sõnas Delfi Spordile, et pileteid Zumbapeol inimestele ei müüda, kuid oma panuse Veronika abistamiseks saab siiski anda: annetuskasti võib panda endale sobivana tunduva summa ja seeläbi aidata Veronika taas jalgadele.

Osalema on oodatud kõik suured ja väiksed tantsusõbrad kellele meeldivad hoogsad rütmid ning põnevad koreograafiad. Peo „panevad püsti“ tuntud zumbatreenerid: Triinu Toomela, Hannela Lillepruun, Triin Feofanov, Nino Feštšin, Mariann Kilg, Katriina Maidla, Ave Oras, Tiina Tamkivi, Anne-Ly Õunapuu, Jaanika Tammemäe ja Marek Tihhonov.

Üritus algab kell 14.00 ja toimub Tallinnas, aadressil Rotermanni 5/Roseni 10 asuvas TantsuGeen Tantsustuudios.

Seotud lood:

Tantusugeen Tantsustuudio soovib Liikumisaasta 2014 puhul suuri imesid
ja seda, et kõik inimesed liikuma saaks.