Maratonis kaitses eelmise aasta võitu Tõnu Lillelaid. Sparta Spordiseltsi liiga läbis maratoni ajaga 2:38.11. Teise koha sai Peeter Pihl (SK Saue Tammed) ajaga 2:42.35 ja kolmandaks jooksis end Mario Mustasaar 2:44.04-ga.

Naistest võitis maratoni Liis-Grete Arro ajaga 3:15.27. Liis-Grete, kes võitis ka 2012.aastal Vana-aasta maratoni, võit oli napp, sest teisena lõpetanud Jana Treier (Sparta) kaotas talle vaid 23 sekundiga. Kolmandana sai poodiumile Klarika Kuusk (Treeningpartner/Diadora) 3:20.34-ga. Maratoni lõpetas kokku 164 jooksjat.

Maratoniga samal ajal, kell 9.30 alanud Teatemaratonil, kus iga liige läbis ühe 8,4 km ringi, osales 83 võistkonda ja 12 tiimil oli avavahetuse jooksjaks maratonil osaleja. Arvestust peeti kolmes klassis, osalesid sega-, nais- ja meestiimid. Meeskondadest võitis Treeningpartner ajaga 2:16.12. Vaid 7 sekundiga kaotas neile Sparta Jooksugrupp. Kolmandaks tuli Ida-Virumaa I 2:33.47-ga. Segatiimide arvestuses oli kiireim Sparta Noored e. Mariuse lapsed ajaga 2:33.39. Teisele ja kolmandale kohale tulid vastavalt Head Inimesed ja Sparta Jooksugrupi segatiim. Naiskondadest oli kiireim Sparta Jooksugrupi Naised ajaga 3:08.25. Järgnesid Treeningpartner Naisjuuniorid I ja Treeningpartner Naisjuuniorid II.

Kell 13 alanud 8,4 kilomeetri pikkuse jooksu võitis Priit Aus (Treeningpartner/Diadora) ajaga 27.01. Teisena lõpetanud Sander Jürs kaotas talle 12 sekundiga. Kolmandaks jooksis end Karl Mäe (SK Altius) 27.47-ga.

Naistest oli kindel võitja Kaisa Kukk (Treeningpartner/Diadora) ajaga 33.59. Teiseks tuli Anne-Ly Palm (SK Jooksupartner) 36.40-ga ja kolmandaks Kaire Matson (Elujooks) 37.25-ga. Kaisa Kukk osales enne ka teatemaratonis, kus jooksis oma tiimis viimast vahetust. Jooksul osales kokku 286 jooksu- ja kõnnisõpra.

Kõik Vana-aasta jooksul, teatemaratonil ja maratonil osalejad andsid oma panuses erinevate ratta-, suusa-, jooksu- ja teiste spordiürituste käivitaja ja eestvedajana tuntud, kuid rattaõnnetuses liikumisvõime kaotanud Aivo Liksori raviks. Kokku tuli üle 4500 euro, mis läheb Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele, kus Aivo saab vajalikku ravi ning antakse lootust tema paranemiseks.