SEB Maijooksule registreerinute arv läheneb kümnele tuhandele


SEB Maijooksule registreerinute arv läheneb kümnele tuhandele
Foto: SEB Maijooks 2015Foto: Kirsti Jahilo

SEB Maijooksule registreerimine on jõudmas haripunkti. Kevadisele traditsioonilisele suursündmusele kirjapannud liikumisharrastajate arv läheneb kümnele tuhandele.

Eesti suurim traditsiooniline naiste liikumissündmus SEB Maijooks toimub juba kahekümne üheksandat korda. Tänavu 21. mail Tallinna Lauluväljakul asetleidvale suursündmusele käib väga aktiivne registreerimine. Sekretariaadi juhi Jaana Jõgisuu sõnul pannakse usinalt kirja nii üksikult kui sõpruskonniti. „Väga populaarne on registreerimine kollektiivide ja asutuste seas - tullakse kümnete ja isegi sadade kaupa. Korraldajad on tänavu valmis vastu võtma viisteist tuhat maijooksulist. Praeguse registreerimisaktiivsuse põhjal võib väita, et emadepäevaks võidakse jõuda selle numbri lähedale“ sõnas Jõgisuu.

SEB Maijooksul võivad daamid, naised, neiud ja tütarlapsed kaasa lüüa kõigile jõukohasel seitsmekilomeetrisel rajal joostes, käies või kepikõndi tehes. Valida saab ajavõtuga ja ilma ajata distantside vahel. Lastele toimuvad lustakad Draakoni lastejooksud, terve päeva on Lauluväljakul tervise- ja vaba aja mess, avatud on populaarne Tallink Meestehoid ning toimub suur kevadkontsert, kus astub üles Eestit nädal enne Maijooksu Eurovisiooni lauluvõistlusel esindav Jüri Pootsmann.
SEB Maijooksule saab registreerida internetiaadressil www.jooks.ee .
Soodsam registreerimisvoor kestab aprilli lõpuni.