RMK Kõrvemaa Rattamaratoni põhisõidule, 40-kilomeetrisele distantsile, startis üle pooletuhande jalgratturi. Mõned kilomeetrit enne finišit pani oma paremuse maksma ja võttis kindla võidu Erki Pütsep klubist Red Bike Vivend ajaga 1:13.19. Viiskümmend kuus sekundit hiljem jõudsid finišisse kolm meest. Teise koha võitles lõpusirgel välja Andre Kull klubist CC Rota Mobilis, jättes kolmandaks Mirko Põldma Rakvere Rattaklubist Siplased. Neljandana lõpetas Areal Teami esindaja Allar Soo, kes aga võitis RMK Kõrvemaa Nelikürituse võistlussarja ja seda juba viiendat hooaega järjest.

Naiste konkurentsis tuli RMK Kõrvemaa Rattamaratoni võitjaks Janelle Uibokand Sportland Bottecchia Teamist ajaga 1:18.04. Teiseks tuli Sille Puhu klubist Cyclon, kes võitis esikoha RMK Kõrvemaa Nelikürituse arvestuses. Kolmandale kohale sõitis end tänasel Rattamaratonil Mairis Õispuu.

Lisaks põhidistantsile sõitis üle paarisaja harrastaja 18 kilomeetri pikkusel rajal, kus paremusjärjestust ei selgitatud. Küll said kõik lõpetajad kirja distantsi läbimise aja.

RMK lastesõitudest võttis osa üle saja lapse, kus kõik tublid osalejad said hea sõidu eest RMK auhinna ja diplomi. Lastesõitudel osalejate vahel loosis Sportland välja Bottecchia jalgratta.

RMK Kõrvemaa Neliküritus koosnes suusamaratonist, kevadjooksust, triatlonist ja rattamaratonist. Rattamaratoni ja Nelikürituse tulemused leiab kodulehelt www.jooks.ee.