Rekordilist osavõttu tõotav Nike Noortejooks kutsub kooliaastat sportlikult alustama


Rekordilist osavõttu tõotav Nike Noortejooks kutsub kooliaastat sportlikult alustama
Nike Noortejooks (WeRunTallinn) 2016 startFoto: Korraldajad

Reedel, 8. septembril on Eesti suurima rahvaspordisündmuse SEB Tallinna Maratoni avaüritusena kavas Nike Noortejooks viiekilomeetrisel rajal. Üheskoos jooksuraja läbimine on hea võimalus uute koolikaaslastega tutvumiseks ja sportliku reede veetmiseks. Stardijoonele oodatakse teiste seas ka mitmeid tuntud Eesti noori, kelle seas Kristel Aaslaid, Gertu Pabbo, Rainer Olbri (Metsakutsu) ning noorsportlased Kreete Verlin ja Robin Nool.

Tallinnas Vabaduse väljakult läbi vanalinna ja Shnelli pargi kulgevale viiekilomeetrisele Nike Noortejooksule on juba registreeritud üle 2500 osavõtja, mis ennustab osalejate arvu jõudmist esmakordselt kolme tuhandeni. Kõik osalejad saavad unikaalse medali ja ägeda Nike jooksusärgi, millega starditakse koos teistega Noortejooksu rajale.

Mõnusat muusikat mängib võistlusplatsil Daniel Viinalass koos bändiga ning parimate riimidega kostitab publikut Reket. Jooksu lõpus toimub Vabaduse väljakul kontsert, kus astub üles Liis Lemsalu bändiga.

Nike Noortejooksule saab registreerida veebiaadressil www.jooks.ee. Samas saab registreerida SEB Tallinna Maratoni põhidistantsidele ja Mesikäpa lastejooksudele.

Nike Noortejooksu start antakse reedel, 8. septembril kell 19.00 Vabaduse väljakul. Nädalalõpul toimuv SEB Tallinna Maraton on Eesti suurim rahvaspordisündmus, kus lisaks Nike Noortejooksule saab end proovile panna maratoni, poolmaratoni ja 10 kilomeetri distantsil.