Nõmme lumepargis, kus kunagi alustas trikitamist Kelly Sildaru, avatakse uus laskumisnõlv

 (1)
Nõmme Lumepark
Nõmme LumeparkFoto: Priit Simson

Täna, 9. jaanuaril avatakse Nõmme lumepargis (Vana-Mustamäe tn 16) uus laskumisnõlv, millega tähistatakse ka pargi laienemisetapi lõppu ja 10. hooaja algust.

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul rikastab Nõmme lumepark olulisel määral talialadega tegelemise võimalusi pealinnas. „Teistes linnaosades ja Tallinna lähiümbruses rohkem sarnaseid keskusi pole. Nõmme suusahüppetornide juures tegutsev Nõmme lumepark pakub suurepäraseid võimalusi mäespordiga tegelemiseks. Sai ju ka Kelly Sildaru tähelend alguse samalt mäelt,“ märkis linnaosavanem.

Kümnendat hooaega alustav Nõmme lumepark on laienenud ligi kaks korda. „Keskuse laienemisega on lisandunud uus suurem ja laiem õppenõlv, lasteala ning parginõlv. Saame rohkem rõhku panna mäespordi koolitustele,“ rääkis Mia Poopuu Nõmme lumepargist.

Uue nõlva avamise puhul on täna kella 14-16ni mägi tasuta avatud kõikidele huvilistele. Kell 17-18.30 toimub aga lumepargis Lumeakadeemia Ralli I etapp.

Nõmme lumepark korraldab mäesuusa ja lumelaua kursusi ja trenne nii lastele kui täiskasvanutele, samuti individuaalõpet. Lisainfot saab Nõmme lumepargi koduleheküljelt www.nommelumepark.ee.