Meie Liigume Medita triatlonisari stardib 21. juunil Kuremaal


Meie Liigume Medita triatlonisari stardib 21. juunil Kuremaal
Meie Liigume Medita triatlonisari

Meie Liigume ja Jõgeva Vallavalitsus kutsuvad kõiki huvilisi osalema 21. juunil Kuremaal toimuvale Meie Liigume II Kuremaa triatlonile, mis ühtlasi on Meie Liigume Medita triatlonisarja avaetapiks.

5. juulil 2013 esimest korda toimunud Meie Liigume Kuremaa triatlonist võttis osa kokku 154 inimest. Tänavu on II Kuremaa triatlon osa Meie Liigume Kuremaa neliküritusest - 17. mail toimus Meie Liigume I Kuremaa kevadjooks ja triatlonipäevale järgnevad 1. augustil Meie Liigume I Kuremaa avaeeujumine ning detsembris suusavõistlus.

Meie Liigume II Kuremaa triatloni avastart antakse 21. juunil kell 12.00 Kuremaa rannas, kus võistlusesse asuvad noorte- ja vabaklassis võistlejad. Neile järgnevad põhiklassi ja võistkondade ning harrastajate stardid. Kokku toimub arvestus 12 vanuseklassis ja võistkondade arvestuses.

Võistluse järgselt auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat osalejat ja kolme parimat võistkonda. Samuti loositakse osalejate vahel välja erinevaid auhindu.

Meie Liigume II Kuremaa triatloni täpsem juhend on leitav aadressilt http://meieliigume.ee/uritused/uritus/meie-liigume-ii-kuremaa-triatlon/. Samal lehel on võimalik ennast ka võistlusele eelregistreerida kuni 18.06. Kohapeal on võistluskeskus registreerimiseks avatud alates kell 10.00.

Meie Liigume Medita triatlonisarjas järgnevad Kuremaa avaetapile 11.07 Kurepalu, 20.07 Rõuge, 09.08 Türi ja 16.08-17.08 Tõrva triatlonid.

Meie Liigume II Kuremaa triatloni läbiviimist rahastatakse Jõgevamaa Koostöökoja Leader programmi vahenditest ja Jõgeva Vallavalitsuse kaasabil.

Meie Liigume triatlonisarja peatoetajaks on Medita kliinik. Sarja läbiviimist toetavad Eesti Triatloni Liit, liikumisaasta 2014, A Le Coq, Tarmeko, Quattromed HTI, GIGA, Rait Wood, Meie Liigume Matkad, Reginett, MooMoo, OÜ Faldi-Viller, Ränduri Pubi Tartus, Jõgeva Vallavalitsus, Haaslava Vallavalitsus, Rõuge Vallavalitsus, Türi Vallavalitsus ja Tõrva Linnavalitsus.