Jooksu teisena lõpetanud Anti Puustus (KJK Sakala) kaotas Mukungale üle nelja minutis ja lõpetas ajaga 1:00.40,7. Kolmandana finšeeris Priit Lehismets (Stamina Arcotransport jooksutiim) ajaga 1:01.24,4.
Pärast kahte järvejooksu sarja liider olnud Sergei Tšerepannikov (Stamina Arcotransport jooksutiim) ei jaksanud enamat viiendast kohast. Lehismetsa järel lõpetas neljandana enne Tšerepannikovi M40 vanuseklassi võitja Andrus Lein (Rakvere KJK Vike). Kuues koht kuulus Kristo Reinsalule (Stamina Arcotransport jooksutiim).
Naistest pidas kuumusele kõige paremini vastu Zürichi EMi maratoniks valmistuv Evelin Talts (Stamina Arcotransport jooksutiim), kes finišeeris üldjärjestuses 27. kohal ajaga 1:11.14,7. Teisena lõpetas Kaisa Kukk (Sparta) ajaga 1:13.53,6. Kolmas koht kuulus Sigrid Valdrele ajaga 1:16.06,5.

Kokku tegi kuumas suvepäevas tiiru Saadjärvele 419 osalejat, kes kõik said tänutäheks Jääaja Keskuse mammut Manfredi siluetiga medali ja jooksu peasponsori Mayeri poolt pesugeeli Mayeri Sport Wash.
Enne järveringi Äksi Jääajakeskuse juures toimunud Mumuu lastejooksudel osale 90 väikest jooksusõpra.

DFDS Järvejooksude 3.etapi, Suvejooksu ümber Saadjärve tulemused.