LIIKUMISAASTA ÜLESKUTSE: Esita oma küsimus treeningu või toitumise kohta, ekspert vastab ja annab nõu!


Terve Eesti eest!
Terve Eesti eest!"Moodne kodu"

Liikumisaasta 2014 eesmärk on teadvustada igale eestlasele, et ainuüksi pool tundi liikumist päevas aitab kaasa tervisliku elustiili kehtestamisele. Kuid eesmärke on teisigi, näiteks anda erialast nõu, kuidas treeninguid mitmekesisemaks ja nauditavamaks teha.

Delfi Sport otsustas võtta härjal sarvist ja pakkuda kõigile liikumisharrastajatele võimalust küsida tunnustatud ekspertide käest, mida enda treeningutel efektiivsemalt teha, kuidas soodsalt ja tervislikult toituda, mis aitaks liigesevalu korral ja nii edasi. Küsida võib kõike, mis on seotud liikumise ja tervisega.

Esita enda küsimused kas artikli kommentaariumisse või saada eraviisiliselt aadressile otto.olgo@delfi.ee. Lubame omalt poolt, et esialgu saavad vastatud saavad kõik küsimused (ja pea meeles, pole olemas rumalaid küsimusi).

Kui muresid on oodatust rohkem, esitame treeneritele laialdase valiku kõige asjakohasematest ja aktuaalsematest küsimustest. Artikli treenerite vastustega avaldame 12. juulil.

Eksperdirubriik hakkab tegutsema kaks korda kuus. Seega, pärast 12. juulil ilmuvaid vastuseid, võib esitada uude artiklisse juba teisi või täiendavaid küsimusi ja need saavad vastuse hiljemalt kahe nädala pärast.