Liikumisaasta 2014 üleskutse: teeme liikumispaigad talgupäeval korda!


012_2632.JPG
Foto: Tiit Blaat

Tänavune Teeme Ära talgupäev toimub laupäeval, 03. mail. Lähtuvalt käimasolevast Liikumisaastast on talgupäeva juures ka liikumisharrastuse hõngu, kuivõrd eraldi talguliigina saab registreerida ka spordi- ja terviserajatiste talgupäevi. Talgutegevus üks lihtsamaid ja kasulikumaid liikumisvorme. Mõõduka koormusega liikumisega samaaegselt muudetakse meie elukeskkond paremaks, puhtamaks ja ilusamaks.

Delfi Sport kutsub siinkohal omalt poolt kõiki spordiorganisatsioone, spordi eestvedajaid ja entusiaste panustama selle aasta Teeme Ära talgupäeva raames spordi-, matka-, tervise- ja ka teiste liikumispaikade korrastamisse, uuendamisse, ehitamisse jne. Teeme liikumise nauditavaks iseendale, meie lähedastele ja sõpradele!

Selle aasta talgute registreerimine on alanud ja praeguseks hetkeks on juba registreeritud 17 spordi- ja terviserajatiste talgupäeva.

Lisa sinagi oma talgupäev talgute kalendrisse ja anna oma panus meid ümbritseva keskkonna ilusamaks muutmiseks.

Et saada kokku vajalik kogus töökäsi, tuleks plaanitav talgupäev Teeme Ära internetilehel registreerida, mille järgi saavad aprilli keskpaigast alates kõiki eestimaalased endale sobiva talgukoha välja valida ja end osalejana talguveebis kirja panna.

Jaga seda üleskutset kindlasti ka oma liikumist armastavate sõprade, tuttavate ja kolleegidega, et võimalikult paljud spordi- ja terviserajatised saaksid talgupäeva raames värskema ja puhtama ilme.