Liikumisaasta 2014 üleskutse: Ära maga, vaid tegutse - 3. mail ootavad Sind ees suured sporditalgud!

 (1)
Korrasta spordirajatisi
3. mail toimuvad sporditalgudLiikumisaasta 2014

Liikumisaasta 2014 ja tänavune spordipealinn Valgamaa kutsuvad üles korraldama Teeme Ära talgupäeval 3. mai 2014 üle Eesti talguid spordi- ja liikumispaikade korrastamiseks.

Sporditalgute eesmärgiks on anda ühine panus Liikumisaastasse ja korrastada üle Eesti spordiradu ja -rajatisi, mänguväljakuid ning matkaradasid.

Sporditalguid on korraldama oodatud spordiklubid ja spordikoolid, külad ja vallad, linnad ja linnaosad, kodanikuühendused ja vabakonnad, koolid ja lasteaiad, firmad ja nende kollektiivid. Samuti kõik teised hakkajad inimesed ja organisatsioonid, kellele tervislik elustiil, liikumisharrastus ja sport korda lähevad.

Kõik talgud saab kanda üle-Eestilisele talgukaardile, kust need omakorda talgulised leiavad. Selleks tuleb täita lihtne vorm Teeme ära kodulehel, märkides talguliigiks Spordi- ja terviserajatised. Kõik talgujuhid saavad ka Talgujuhi Stardipaketi.

Üle-Eestiline Teeme Ära talgupäev sai alguse 2008. aasta prügikoristusaktsioonist. Juba teist aastat pööratakse erilist tähelepanu ka spordiradadele ja rajatistele. Vaata eelmise aasta näidistalguid siit.

Näita, et hoolid ja korralda oma kodukandis sporditalgud!