Kondimootoriga tööle!

 (1)
Kondimootoriga tööle!
Kondimootoriga tööleFacebook

“Kondimootoriga tööle” on Liikumisaasta 2014 raames Eesti Firmaspordi Liidu poolt läbiviidav võistlus SportID keskkonnas.

1.septembrist kuni 30.septembrini toimuva aktsiooni eesmärgiks on saada töötajad liikuma. Kõik jätavad autod koju ja liiguvad tööle ning töölt tagasi jalgsi, rattaga või mõnel muul tervist edendaval viisil.

Osaleda võivad kõik, aga et asi lõbusamalt kulgeks, toimub võistlus ka 5-liikmeliste tiimide vahel ehk on võimalus osaleda nii ametlikult kui ka mitteametlikult.

Ametlik osaleja peab oma 5-liikmelise tiimi Sport ID keskkonnas ära registreerima ja regulaarselt oma läbitud kilomeetrid Kondimootori päevikusse sisestama. Võidabki see meeskond, kes on iga päev päevikusse olmeliiklust märkinud.

Ametlikult osalevale meeskonnale, kes võistluse võidab:
- 5 paari kvaliteetseid jooksutosse
- 500€ väärtuses sportimiskrediiti SportID-s
- 2 eksemplari olümpiaraamatuid (London 2012. XXX olümpiamängud ja Sotši XXII taliolümpiamängud)

Kui ametlikult osaleda mingil põhjusel ei saa, siis on võimalus projektis ka iseseisvalt kaasa lüüa ja kogu septembrikuu ilma autota liikuda.

Kõigi vahel, kes Facebookis loodud ürituse lehele panevad “osalen” ja üritust oma seinal avalikult jagavad, loositakse välja 100€ spordikrediiti Sport ID-s. Krediiti saab kasutada spordiklubides, SportID e-poes ja registreerudes erinevatele võistlustele.

Seotud lood:

Liigu septembris kondimootoriga!

Täpsem info: https://sportid.ee/kondimootor