Kas paks mees on ilus mees?

 (22)
Paks. Foto Wikipedia
Ülekaaluline. Foto: WikipediaFoto: Wikipedia

Eesti mehe elu varjutavad ülekaal, riskantne käitumine, meelemürkide tarvitamine ja erinevad tervisemured. Eesti mees tahab perekonda keskmiselt kolme last, kuid lepib sageli ühega. Selliste tulemusteni jõudis Tartu Ülikooli
Tartu Ülikooli teadlaste ja sotsiaalteaduslike rakendusuuringute keskus RAKE 2014. aastal.

Reedel, 10. aprillil kell 13:00–16:00 toimub Tartu Ülikooli Tallinna esinduses (Teatri väljak 3-311) Tervisepäeva seminar, kus sama uuringu teemadel ka põhjalikumalt arutletakse ja väideldakse.

Seminaril arutelevad Tartu Ülikooli sotsioloogia ja sotsiaalpoliitika vanemteadur Mare Ainsaar, soouuringu lektor Kadri Soo, epidemioloogia professor Anneli Uusküla, analüütik Marek Sammul ja SA Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliiniku androloog-uroloog Olev Poolamets. meeste uuringu tulemuste üle. Osalejad saavad vastata küsimustele ja määratleda, kas nad on „õiged“ või „tüüpilised“ Eesti mehed või naised.

Päevakava ja registreerumine: http://www.ut.ee/et/taiendusope/tervisepaev-eesti-meeste-hoiakute-kaitumise-uuringust

Tervisepäev on 6.-10. aprillini toimuva Tartu Ülikooli Tallinna nädala üks tähtsündmustest. Nädala raames toimub erinevaid loenguid ja seminare, mida viivad läbi oma eriala professionaalid Tartu Ülikoolist. Kõik üritused on tasuta. Olete oodatud.

Nädala kava veebis www.ut.ee/tallinn

Seminari kava:
13:00 – 14:00 Kas Eesti mees on „perekeskne paksuke"?
Arutlevad: Olev Poolamets, Marek Sammul jt. Moderaator: Mare Ainsaar
14:00 – 14:30 Kas oled „õige“ eesti mees/naine?
14:30 – 15:00 Vitamiinipaus
15:00 – 16:00 Kas paks mees on ilus mees? Väitlus