Fotomälestusi liikumisharrastuse sündmustest ja nendel osalejatest kogub ja hoiab fotoportaal Sportfoto.com

 (5)
SEB Tallinna Maraton 2014
SEB Tallinna Maraton 2014Foto: Riho Lüüs

Kas osalesid sellel aastal mõnel rahvaspordiüritusel aga fotomälestust sul sellest ei ole? Selle mure lahendamisel võib heaks abimeheks olla www.sportfoto.com, kuhu kogutakse kokku fotosid paljudelt erinevatelt võistlustelt. Näiteks Liikumisaasta jooksul on tänaseks portaalis kokku ligi pool miljonit fotot enam kui 130-lt harrastusspordi sündmuselt.

Põhiosas kajastab portaal viit suuremat rahvaspordiala: jalgrattasõit, jooksmine, rulluisutamine, traitlon ja suusatamine. Samas võib lehelt leida ka pilte näiteks seiklus- või mootoripordiüritustelt.

Sportfoto.com lehelt teist tehtud piltide leidmine on lihtne! Otsingusse tuleb sisestada oma ees- ja perekonnanimi või võistleja number, mille tulemuseks on otsingu vastus fotogaleriina. Olles sportfoto.com registreeritud kasutaja, saab lehe kaudu tellida ka enda e-posti aadressile teavituse, kui keskkonda on lisatud teist, teie pereliikmetest või sõpradest uusi fotosid.

Fotosid spordiüritustelt saavad sportfoto.com keskkonda ülesse laadida kõik huvilised ja just tänu kellele suudab sportfoto pakkuda spordisõpradele maksimaalselt palju fotoelamusi ühest keskkonnast.

Et osaleda sportfoto.com pildimaterjali kogumises, ei pea Sa olema professionaalne fotograaf. Igaüks, kellel õnnestub võistlustelt häid klõpse saada, on sportfot.com keskkonda oma pilte näitama ja jagama oodatud!