Nurme (21.11,8) lõi mulluse Kaur Kivistiku rajarekordi üle enam kui minutiga, talle järgnes keenialasest treeningpartner Ibrahim Mukunga (21.18,3) ning kolmandana Andi Noot (22.14,2). Neljandaks jooksis end Allar Lamp (22.59,4), kellest sai kogu tänavuse kolmeetapilise Elva Jooksusarja üldarvestuse võitja, talle järgnes poole sekundi kaugusel Indrek Tobreluts, kes oli ka tugevaim elvalane.

Naistest võitis Keiti Mets ajaga 27.38,4, purustades mõne sekundiga Kaisa Kuke mulluse rajarekordi. Teiseks jooksis end Grete Tõnne (27.50,9) ja kolmandaks Kelli Mets (28.14,2). Parim Elva naine Külli Pirksaar tuli rajalt neljandana (29.01,3) ja oli ühtlasi 40-49 naiste arvestuse parim. Elva järvedejooksul osales 218 suurt ja väikest jooksjat.

Elva jooksusarja üldarvestuse esikolmik on Allar Lamp, Indrek Tobreluts ja Kaido Vahkal. Naistest olid jooksusarja parimad Evelin Pihlak, Merike Ilves ja Tiina Lille. Sarja võitjad said auhinnaks Nike jooksujalatsid.

Elva jooksusarjas toimus tänavu veel 9. augustil 3-kilomeetrine Elva mäejooks ning juuli keskel 10-kilomeetrine Elva tänavajooks. Sarja täpsemaid tulemusi saab peatselt näha leheküljel www.elva24.ee. Võitjad said auhinnad Nike-ilt, Sportlandilt ja Marepleksilt.