TULE LOENGUSSE! "Sportlase psühholoogilised väljakutsed ja praktilised võtted nende lahendamiseks"


Nike Fitness training Saku Suurhall
Foto: Priit Simson

Teisipäeva, 1. detsembri õhtul algusega kell 18 toimub Tallinna Ülikooli Räägu tänava hoones loeng "Sportlase psühholoogilised väljakutsed ja praktilised võtted nende lahendamiseks". Kõnelejaks tubli noor ja andekas kliiniline psühholoog Kärt Paal.

Loengus saab kuulaja ülevaate kognitiiv-käitumusliku teraapia ja mindfulness'i ehk teadveloleku rakendamisvõimalustest toetamaks oma igapäevaseid treeninguid ning viiakse läbi mitmeid põnevaid praktilisi harjutusi.

Spordipsühholoogia teemaline praktiline loeng toimub Tallinna Ülikooli õppehoones Räägu 49. Loengu pikkus on orienteeruvalt 1,5 tundi. Osavõtutasu on vaid 5 eurot (maksmine kohapeal, sularahas). Oma osalemissoovist anna palun teada registreerimise vormil: http://www.tlu.ee/et/Loodus-ja-terviseteaduste-instituut/Taiendkoolitused/Koolituskalender/Treeni-teadlikult

Loengusarja Treeni teadlikult sügishooaja viimane loeng on 16. detsembril, mil füsioterapeut Lauri Rannama räägib erinevatest taastumisvõimalustest sportliku pingutuse järel.