Teisipäeval toimub loeng teemal: toitumisega taastumine mahu ja tippkoormuse perioodil


Margus Silbaum
Margus SilbaumVideofoto

Teisipäeval, 27. oktoobri õhtul, algusega kell 18.00 toimub loeng „Toitumisega taastumine mahu ja tippkoormuse perioodil“. Kõnelejaks toitumisnõustaja Margus Silbaum.

Silbaum teeb huvitavaid järeldusi erinevatest toitumise ja treeninguga seoseid analüüsiva andmebaasi uuringutest ning annab vastuseid järgmistele küsimustele:

· millise toitumisega on sportlased saanud kõige rohkem kasu suuremahulisel treeningperioodil;

· kuidas mõjutab verepilt taastumist ja mis suunas seda muuta tuleks;

· millised taastumisained lisada suuremahulisel treeningperioodil menüüsse;

Toitumisega taastumise tippkoormuse perioodil praktiline loeng toimub Tallinna Ülikooli õppehoones Räägu 49, Tallinn. Loengu pikkus on orienteeruvalt 1,5 tundi. Osavõtutasu on vaid 5 eurot (maksmine kohapeal, sularahas). Oma osalemissoovist anna palun teada registreerimise vormil SIIN.

Margus Silbaum on 26-kordne Eesti meister ja maailma tipptegija jõutõstmises. Lisaks töötab ta Sparta spordiklubis jõutõstmise treenerina, ent enamik tema vabast ajast kulub tipp- ja harrastussportlastele toitumiskavasid koostades ning neid jälgides, suunates ja toitumisalaselt nõustades. Margus on olnud abiks toitumiskavade koostamisel mitmesajale sportivale inimesele, kellest tippsportlastena võiks ära nimetada Märt Israeli ja Andres Raja näiteks.