LIIKUMISAASTA 2014: Üks soovitus ja harjutus: Kaia Heinleht soovitab mõelda kriitiliselt, kas praegune treening viib tulemusteni


Kaia Heinleht
HarjutusDelfi

Kaia Heinleht on Pilatese õpetaja Kaisa Marran Pilates Studios. Tal on pikaajalised treenerikogemused rühma- ja personaaltreeningute juhendamisel. Puhtalt Pilatese õpetaja tööni on Kaia jõudnud mitmeaastase õppimise ja töötamise tulemusena. Nii tema kui teiste õpetajate tundidesse Kaisa Marran Pilates Studios on oodatud igaüks, kes soovib end Pilatese harrastusega siduda.

Pilates on treeningsüsteem, mis suunatud ennekõike süvalihaste tugevdamisele ökonoomse kehakasutuse eesmärgil, kuid pikemaaegse harrastamise tulemusena paranevad lisaks keha jõud, painduvus ja vastupidavus.

Kaia Heinleht pooldab sisukat eesmärgipärast treenimist, millele Pilatese harrastamine suurepärast tuge pakub. Vali juuresolevatest harjutusvalikust endale sobiv ja tee seda regulaarselt ning jätkuvalt. Nii parandad oma kehas omadusi, mida vastav pingutus pakub. Kui pingutus tundub liiga tugev, vali sooritamiseks kergem versioon ja vastupidi.