LIIKUMISAASTA 2014: Nädala soovitus ja harjutus: Jelena Kobjakova soovitab üle piiri minna ja end positiivses mõttes üllatada


Liikumisaasta 2014 puhul alustab Delfis videote sari, kus tuntud treenerid ja mitmed teised säravad inimesed annavad harrastajatele oma nädala soovituse ja näitavad ette ka nädala harjutuse. Delfi operaatorid käivad erinevates spordiklubides ja võtavad üles ka hetki metsaradadelt ja merelt: nii vee pealt kui vee alt.

Videoid filmitakse kuni käesoleva aasta lõpuni. Projektijuhi Regina Herodese sõnul on see heategevuslik, missiooniga projekt, mis on suunatud eelkõige harrastajatele. See on ellu kutsutud lootuses, et Liikumisaasta 2014 jõuab veelgi suurema hulga inimeste kodudesse. Klippide eesmärk on inimesed hetkeks kaasa mõtlema ärgitada ja neile kiirel ja ühtlasi näitlikul viisil teadmisi jagada. Need, kes on juba aktiivsed teadlikud harrastajad, leiavad nendest klippidest tõenäoselt mõned tuttavad põhitõed üles, kuid kindlasti on neis ka midagi uut.

"Loodame, et videod inspireerivad ka inimesi, kes veel tugitoolides istuvad, mugavustsoonist välja tulema ja oma elu muutma. Ühe soovitusega ja ühe harjutusega treeningtõdede abc-d selgeks ei tee ja nii on videod, kui teeviidad, mis näitavad erinevaid võimalusi ja suundasid tervislikuma eluviisi poole," ütles Herodes.