Tulbi spordiklubi täidab ka nõudlikuma treenija soovid


Tulbi spordiklubi
Tulbi spordiklubi jõusaal pakub treenimisvõimalusi kõigileFoto: Tulbi

Sulle ei meeldi suured ja anonüümsed spordiklubid, kuid sooviksid siiski hakata trennis käima? Hubane Tulbi spordiklubi pakub soodsaid treenimisvõimalusi ja mõnusat atmosfääri igale treenijale. Tulbi spordiklubi on suunatud kliendile, kes on aktiivse eluviisiga Tallinna inimene, kellele meeldib olla sportlikult aktiivne ja liigutada ennast vahelduseks pingelisele tööle.

Meie klient on inimene, kellele meeldib hubane ja meeldiv atmosfäär juba tuttavate treenerite ja klubi liikmetega ning personaalne suhtlusviis klubi personaliga. Ta oskab hinnata meie kliendikesksust teiste suuremate seas ja just seda ta otsibki.

Tulbi spordiklubis saab treenida jõusaalis ja lüüa kaasa rühmatreeningutel. Jõusaal on varustatud kvaliteetsete Teca seadmetega, mis on universaalsed abilised igal tasemel treenijale.
Rühmatreeningute valik on väga lai: BodyPump, Shaping, Fat-burn, Step-Fatburn, Pilates, Pilates jooga, Ashtanga jooga, LatinoFit, Step ja kõht, Zumba ning jõusaali ringtreening. Tulbi spordiklubi rühmatreeningusse minna on rõõm juba ainuüksi seetõttu, et tuttavad ootavad ees! Treeninguid viivad läbi kogenud treenerid, kes motiveerivad sind endast parimat andma.

Tulbi spordiklubis saab nautida ka sauna- ja basseinimõnusid Foto: Tulbi

Lisateenuseid Tulbi spordiklubis on väga palju:

  • massaažid
  • toitumiskavad
  • personaaltreening
  • treeningkavad
  • privaatne parkimiskoht
  • klubistaažiga kaasneavd soodustused
  • jalgrattaparkla
  • solaarium

Kui soovid treenida kindla eesmärgi nimel, saab Tulbi spordiklubi koostada vaid sulle sobiva spetsiaalse treening- ja toitumiskava. See on suurepärane võimalus oma treenituse kaardistamiseks! Spordiklubi juures asub ka eraldi väljarenditav basseiniga saunakompleks — miks mitte tähistada just siin koos sõpradega spordivõite, sünnipäevi või muid tähtpäevi.

Me hoiame igat oma klienti, kes uksest sisse astub, püüame teadvustada tema soove, teeme talle selgeks kõik meie poolt pakutava ja pakume parimat sõbralikku teenindust.

Vaata lisa ja tutvu hindadega: www.tulbispordiklubi.ee

Tulbi Spordiklubi — linna hubaseim klubi!