DELFI VIDEO: Kuidas sportiv inimene peaks toituma?

 (9)
DELFI VIDEO: Kuidas sportiv inimene peaks toituma?
Foto: Urmo Luts, Weekend.ee

Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi poolt korraldatava loengusarja TREENI TEADLIKULT raames rääkis Ott Kiivikas 16. aprillil toimunud loengus jooksuharrastaja toitumisest. Kel ei olnud võimalust loengut kuulama tulla, siis nüüd on seda võimalik DelfiTV-st ka järelvaadata.

Loengusari TREENI TEADLIKULT kestab kuni 04. juunini. Järgnevatel nädalatel saab veel kuulata loenguid kehalise liikumisest ja selle seostest ülekoormusvigastuste ja traumadega, vigastuste ennetamisest venitusharjutuste abil. Jutuks tuleb ka treeningute planeerimine ja ühildamine Eesti jooksuvõistluste kalendriga ning ka psühholoogilistest teguritest, millega peaks jooksutreeningute ja võistluste juures aravestama. Eraldi toimuvad ka praktilised tunnid, kus tutvustatakse erinevaid treeningmetoodikaid ja antakse juhiseid jooksutehnika parandamiseks.

Loengud toimuvad igal teisipäeval (kuni 04.06) algusega kl 18:00 Tallinna Ülikooli Tondi õppehoones, aadressil Tondi 55, Tallinn. Lisainfot loengusarja programmi, registreerimise ja praktiliste tundide kohta on leiate aadressilt: www.sport.ee/et/loengud_jooksuharrastajatele või www.tlu.ee/tsi

Loengusari viiakse läbi Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi eestvedamisel ja koostöös Eesti Spordimeditsiini klastri SportESTiga.

Seotud lood:

Loengusarja TREENI TEADLIKULT tegevust toetavad Eesti Olümpiakomitee, Ühendus Sport Kõigile ja TALLINN LIIGUB.