27. märtsist algab loengusari RATTAharrastajatele

 (2)
27. märtsist algab loengusari RATTAharrastajatele
AFP / Scanpix

Tähelepanu harrastussportlased, juhendajad, lapsevanemad ja kõik teised, kes on huvitatud tervislikest eluviisidest ning peavad igapäevase elu oluliseks osaks tervislikku sportimist!

Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituut kutsub koostöös Eesti Spordimeditsiini klastriga osalema harrastusratturitele mõeldud loengusarjas "Treeni teadlikult".

Harrastusratturite loengusarjas osalenu saab uusi teadmisi mitmekülgsest ettevalmistusest rattatreeningute planeerimisel, võistlustel osalemisest, metoodikast, tehnikast ja taktikast ning saab ka juhiseid, kuidas omandatud teadmisi ka praktikas rakendada.

Loengusarjas käsitlevad tunnustatud spetsialistid teemasid, mis annavad osalejatele uusi teadmisi mitmekülgsest ettevalmistusest rattatreeningute planeerimisel, võistlustel osalemisest, metoodikast, tehnikast ja taktikast ning lisaks toimuvad ka praktilised tehnika harjutamise tunnid nii maantee- kui ka maastikurattaga. Täpsed ühistreeningute kuupäevad selguvad loengutes.

27. märtsil alguse saava loengusarja avaloengu peab tunnustatud rattaspetsialist, Tallinna Ülikooli teadur Indrek Rannama, kes annab soovitusi, kuidas planeerida ratta treeninguid ja arendada kehalisi võimeid. Loengu sarja raames esineb veel ka endine tipprattur, 1992. a Barcelona OM´i 9. mees ja mitmekordne Eesti meister Raido Kodanipork

Loengud toimuvad 27. märtsist kuni 17. aprillini igal kolmapäeval algusega kl 18:00 aadressil Tondi 55, Tallinn.
Esimene, 27. märtsil toimuv loeng on teemal: Ratta treeningu planeerimine ja kehaliste võimetearendamine. - Lektor: Indrek Rannama, TLÜ teadur

Lisainfot loengusarja programmi, registreerimise ja praktiliste tundide kohta leiate aadressilt: www.sport.ee/et/loengusari_harrastusratturile või www.tlu.ee/tsi

Loengusari viiakse läbi Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi eestvedamisel ja koostöös Eesti Spordimeditsiini klastriga.

Loengusarja TREENI TEADLIKULT tegevust toetavad Eesti Olümpiakomitee, Ühendus Sport Kõigile ja TALLINN LIIGUB.