SPORDIHOMMIK | Vaata videokokkuvõtet eelmisest Spordihommikust!


Spordihommik sai alguse 2015. a. Treeninguid on läbi viinud mitmed tuntud sportlased - Erki Nool, Heikki Nabi, Kalev Cramo mängijad. Neljal korral on treeningut läbi viinud ka linnapea Mihhail Kõlvart.

Tegemist on igaastaselt novembri viimasel reedel toimuva linlasi liikuma kutsuva kampaaniaga. Kui varasemalt on tegemist olnud linna spordikeskustes toimuva reaalse sündmusega, kus tuntud sportlased-isikud viivad läbi hommikuse treeningu, siis sellel aastal mõistetavatel põhjustel (viiruse levik) reaalset sündmust korraldada ei saa. Sellel aastal kutsume linlasi üles teadvustama hommikuse kehalise aktiivsuse tervistavat mõju ja tähistama spordihommikut iseseisvalt.

Lisaks on kutsume inimesi üles meeldivaks märkima Spordihommik 2020 Eventi spordi- ja noorsooameti Facebooki lehel ja 27. novembril tegema oma sotsiaalmeedia kanalites viitega #spordihommik postitusi enda aktiivsete hommikurutiinide kohta. Vahvamaid postitusi tunnustatakse Tallinna linna sümboolikat kandvate meenetega linna spordikeskuste kuupääsmetega.

#SPORDIHOMMIK on kampaania, mis kutsub igal aastal novembrikuus Tallinna elanikke aktiivselt liikuma.
Spordihommiku eesmärgiks on inimestele meelde tuletada, et mõõdukas liikumine on aastaringselt tähtis ning ka pimedal ja külmal ajal leiab selleks erinevaid võimalusi. Kutsume kõiki üles hommikuse kehalise aktiivsuse tervistavat mõju teadvustama ja spordihommikut tähistama!

Registreeri oma hommikune aktiivsus spordihommik.tallinn.ee ja osaled auhinnaloosis, kus tublide liikujate vahel läheb loosi 5 Garmini aktiivsuskella VENU SQ Music , arvukalt kuupääsmeid Tallinna spordikeskustesse ja 5 Delfi Kogupaketti, mis tagab lugemisõiguse kogu sisule 6 kuuks.

Projekt valmib koostöös Delfi ja Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga.