M.I. Massaažikooli jõuluvana soovitab liikuda igal võimalikul moel

 (3)

Liikumisaasta 2014 kordaminekut tõestab edukalt M.I. Massaažikooli jõuluklipp, mis annab tunnistust sellest, et isegi jõuluvana on loobunud oma tavapärasest liikumisviisist põhjapõtrade toel ja liigub ise aktiivselt uiskude abil. Seega võib jõuluvana kuulutada liikumisaasta igati kordaläinuks!

Ühtlasi näitab M.I. Massaažikooli jõuluvana kõigile inimestele head eeskuju.  Kuidas Jõuluvanal uisutamine koos massaažikooli õpilastega läheb, vaadake juba videost!


Lisaks saatis jõuluvana kõigile oma kirjalikud soovitused jõuludeks: "Kui jõuluvanad või teised hea isuga pidulised on püksirihma peenematest piduroogadest pinguli söönud, on abi jõuluvana kõhutantsust!Varu aga parajalt ruumi, aja jalad harki ja lase puusadel lustida. Ikka ringiratast ja tagasi. Kui vatsake raske kipub olema, võta aga julgelt käed appi  ja aita kõhul tõusta, kui puusad hoogsal tiirul ettepoole liiguvad, alla kukub kõht ise! Kui kõhu tõstmine selle  suuruse tõttu võimalikuks ei osutu, tuleb kõhule sangad kinnitada!Kätega kõhule liikumisel tuge ja abi pakkudes näitad kõhutäiele ühtlasi ka õige liikumissuuna kätte-üks töö ja mitu asja." 
Kes soovib, et M.I. Massaažikooli jõuluvana need ja paljud muud vajalikud jõuluharjutused ise ette näitab, saatku jõuluvanale kiri aadressile  info@massaaz.ee 
M.I. Massaažikool soovib kõigile rõõmsaid jõule ja head uut aastat!