LIIKUMISAASTA 2014: Soovitus ja harjutus - Kärt Jalajas annab teada, mille vastu kontoritool vahetada tuleks


Kärt Jalajas on Meriton Spordiklubi treener ja juhataja. Kärt on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri eriala. Liikumisaasta 2014 on Kärdi jaoks olnud väga tegus. Selle aasta suurimateks saavutusteks peab ta nii elu esimest triatlonivõistlust, nädalast lumelauapuhkust Prantsuse Alpides kui ka rühmatreeningute 5. taseme kutsekvalifikatsiooni sooritamist.

Liikumisaasta on hea võimalus tuletada inimestele meelde, kui oluline on enda tervise eest hoolitseda ja tunda ennast igapäevaselt oma kehas hästi. Kristeli ja Kärdi soovitus on leia enda treeningute kõrvale keegi, kes on valmis Sind toetama, mõistma, motiveerima ja tagant utsitama. Olgu selleks siis parim sõber, elukaaslane, õde-vend või hoopis personaaltreener. Viimase eeliseks teiste toetajate ees on professionaalsemad teadmised turvalisest ja tõhusast treenimisest ning toitumise põhialustest.

LOE KA: TREENERITELT HARRASTAJALE: Kärt Jalajas: keha edasiarenguks on vaja teda üllatada, Kristel Päll: vaid iseenda ületamisest algavad muutused