LIIKUMISAASTA 2014: soovitus ja harjutus - Kaisa Marran jagab nippe, kuidas tõhusamalt hingates tervis korras hoida

 (1)

Kaisa Marran jagab soovitusi, kuidas tõhusamalt hingata. Hingamine on kõige alus - see, kui palju keegi hapnikku saab, sõltub inimesest endast. Selle tõttu soovitab Kaisa teha lihtsalt seda kõige lihtsamat tegevust - tõmmata õhk sisse ja hingates välja välja panna tähele, kuidas kopsud tühjenevad õhust.

Mida tõhusamalt inimene hingab, seda rohkem saab keha esmast toitainet - hapnikku ja seda tervem inimene on. Väga palju inimesed on kogenud ka hingamise abil kaalu langemist ja samuti tervise paranemist.

Vaata ka, milliseid harjutusi Kaisa näitab!

Kaisa on kaunis tark naine, treener, tantsija, teejuht. Ta on alati justkui teistest sammuke ees. Kui Kaisa juba aktiivselt aeroobika maailmas tegutses, polnud see Eestis veel laialt levinud.

Kui ta aga oli Eestis rühmatreeningute edendamise ja ka treenerite koolitamise missiooni selles valdkonnas täitnud, liikus ta juba teistele radadele süvenedes peagi põhjalikult Pilatese süsteemi ja kaugenes käima lükatud aeroobika teemadest loomulikult. See ei tundunud kõrvaltvaatajatele suunamuutus, vaid pigem sügavamale minek iseenda kutsumuste poole.

LOE KA: TREENERILT HARRASTAJALE: Kaisa Marran: oma unistust elades pole võimalik üle töötada