LIIKUMISAASTA 2014: soovitus ja harjutus - Janika Koch-Mäe soovitab tervislikuma elu suunas astuda üks samm korraga


Janika Koch-Mäe on kaunis, särav inspireeriv naine, kes on töötanud 10 aastat treenerina, sellest ajast on viimased 6 aastat vedanud Sparta rühmatreeningute poolt ja töötanud Sparta rühmatreeningute peatreenerina. Ta on kolme imelise lapse ema, nii kasvavad tema peres Karl-Tristan ja kaksikud Kaur- Kaspar ja Lenne-Ly.

Janika avastas enda jaoks aeroobika keskkoolis, mil kohalikus võimlas toimusid regulaarsed aeroobika- treeningud. Koolinoori käis toona seal trennis suhteliselt vähe, kuid tema leidis just aeroobikas enda jaoks selle ainsa ja õige. Peale keskkooli kolis Janika Tallinna ning paralleelselt toonases Tallinna Pedagoogikaülikoolis (praegune Tallinna Ülikool) haridusteaduste valdkonnas õppima asudes tegeles ka aeroobikaga. 2004. aasta kevadel lõpetas aeroobikatreenerite koolituse ning asus Kolgas ja Loksal treeninguid juhendama.

2006. aasta veebruaris õnnestus tööle saada päris esimesse spordiklubisse, Laagri Jõujaama. Sealt edasi, 2007.aastal, leidis tee Arigatosse ning 2008. aasta augustis leidis oma õnne Sparta spordiklubis.

LOE KA: Särav Janika Koch-Mäe: Leia iga päev võimalus vähemalt 30 minutit, et liikuda