Indreku trenniblogi: katsetame rühmatrenne ja jagame häid retsepte!


Indreku trenniblogi: katsetame rühmatrenne ja jagame häid retsepte!
Foto: Urmas Kamdron

Suur ehmatus on möödas. Kaal hakkab taas vaikselt (aga siiski kindlalt) langema. Teeme Kaspariga jätkuvalt HIIT trenne vaheldumisi jõutrennidega. See on füüsiliselt ja vaimselt mõnus vaheldus ja täidab erinevaid eesmärke. Üks trenn põletab rasva ja teine kasvatab lihast.

Hakkasin nüüd lisaks veel MyFitnessi rühmatreeningutes käima. Minu kõige esimene rühmatreening spordisaalis oli väga lõbus. Valisin MyFitnessi Solarise saalis treeningu “Kõht-selg-tuhar”.

Treening oli hoogne ja mõne minutiga hakkas higi lakkamatult voolama. Kõige toredam oli see, et treener märkas mu koormust ja reageeris kohe, pakkudes mulle harjutustest vahele lihtsamaid versioone. Tähtis oli, et ma jõu puudumise tõttu seisma ei jääks.

Minu imestuseks olid pooled tüdrukud trenni lõpus sama nägu kui alguses, nagu poleks trenni olnudki!


Kuuldavasti käib mehi rühmatrennides vähe. Seekord oli saalis minuga kokku 3 meest, mis olevat hea tulemus. Julgustan kindlasti mehi MyFitnessi rühmatreeningutesse tulema. Ei ole see midagi “plikade võimlemine”. Plaanis on jupi kaupa KÕIK erinevad MyFitnessi treeningud läbi proovida ja muljed ka teile jagada.

Pärast sellise intensiivsusega trenni on tark end venitada.

Seotud lood:

Venitused:

Alaselja lõdvestus pärast trenni või pikalt sundasendis olles. Ürita palli peal ennast täiesti lõdvaks lasta, hinga sügavalt sisse ja välja.

Küünarnukid enda alla ja vaade üles. Puusa maas hoides keera õlad taha ning lase kõht lõdvaks
Astu piisavalt pikk samm taha, et saaksid puusast ette vajuda ning tasakaalu säilitada. Siruta käed üle pea ja suru taha kuni tunned kõhupiirkonnas venitust.
Tekita põlve piisav nurk, et saaksid haarata ümber jalgade. Suru selg küüru ning naudi venitust.