VIDEO: Treening CFC Rattaklubi treeneri Kert Martmaga ja Jaan Kirsipuuga

 (1)
VIDEO: Treening CFC Rattaklubi treeneri Kert Martmaga ja Jaan Kirsipuuga
Jaan Kirsipuu ja Kert Martma trennErakogu

Jaan Kirsipuu ja Kert Martma tegid Nõmme Tervisespordikeskuses terviseradade kuu „Vabariigi terviseks!“ raames CFC Rattaklubi ja kõigi liikumishuvilistega koos rattahooajaks ettevalmistavat üldfüüsilist trenni.

Kert Martma on CFC Rattaklubi – Rattakooli jalgrattatreener, kes on osalenud edukalt väga paljudel rattavõistlustel. Tal on, doktorikraad, 2013, (juh) Ruth Shimmo; Tiit Land, Study of Biological Membranes and their Components by Capillary Electrophoretic and Mass Spectrometric Methods (Bioloogiliste membraanide ja nende komponentide uurimine kapillaarelektroforeetiliste ning mass-spektromeetriliste meetoditega), Tallinna Ülikool, Matemaatika ja Loodusteaduste Instituut.

Tasuta avatud treeninguid toimub terviseradade kuu vältel üle Eesti, vaata kava siit: www.terviserajad.ee

Seotud lood:

Jaan Kirsipuu on mitmekordne Eesti meister nii aja- kui ka maanteesõidus, ta on eesti elukutseline jalgrattur, kel on teiste saavutuste kõrval näiteks neli etapivõitu Tour de France'il ja üks Vuelta a Españal. Ta on kandnud kollast liidrisärki Tour de France'i kuuel päeval.

Terviseradade kuu “Vabariigi terviseks!” toimub Sihtasutuse Eesti Terviserajad, Eesti Olümpiakomitee ja Ühenduse Sport Kõigile koostöös!