Viiest kangest - Hannes Hermakülast, Grete Lõbust, Jüri Muttikast, Robert Roolist ja Sten Teppanist - sai kõige parema tulemuse Hermaküla. "Ringvaate" reporter suutis oma eesmärgi, sõita alla nelja tunni, täita hoolimata sellest, et tegi stardi eel totra vea - ta avastas alles stardikoridoris, et tema vingelt määritud uute suuskade klambrid ei ühti saabastega ning pidi suusad kärmelt vana määrimata paari vastu vahetama. Hermaküla läbis 63 km ajaga 3.53.07,9 ning sai 884. koha.

Sten Teppan kiirel rajal oma isiklikku rekordit (4.46) püstitada ei suutnud - ajaks 5.13.51,9, kohaks 2325.

Elu esimesel suurel maratonil osalenud Grete Lõbu häbisse ei jäänud - vastupidi, ta ületas paljude ootuseid. Tempo oli kõvasti kiirem kui 10 km/h - ajaks 5.45.32,9 ning kohaks 2696, naiste arvestuses aga suisa 262. Arvestades seda, et kokku lõpetas 387 naist, pole koht sugugi paha!

Kanal 2 saatejuht Robert Rool sõitis kaasa elu esimesel suusamaratonil ning seadis eesmärgiks finišisse jõudmise. Mõeldud-tehtud: ajaks 6.14.57,2, kohaks 2907.

Historic-klassis läks rajale samuti Ringvaatest tuntud Jüri Muttika, kes osutus lõpuks sootuks kõige viimaseks lõpetajaks. Kui enne sõitu ütles ta, et valmistub vähemalt kümnetunniliseks katsumuseks, siis lõpuks jäi sellest suurest tähisest isegi natuke puudu - ajaks 9.56.01,5, kohaks 3246 ehk lõpetajatest viimane.