Hõbemedalimees Madis Vaikmaa kaotas 42 kilomeetrisel distantsil võitjale 9,7 sekundiga. Kolmandaks võitles end Sander Linnus, kes lõpetas ajaga 1:35:17,3. Raja kiireim naine oli Sirli Hanni ajaga 1:49:03,0.
Pikale 42 kilomeetrisele rajale registreerus esialgsetel andmetel 692 suusasportlast.

Lühemale, 21 kilomeetri pikkusele distantsile registreerunud 254 suusataja seast näitas parimat vormi Stanislav Zelentsov, kes läbis raja ajaga 53:18,9. M-15 klassi kiireim noormees Karl Erik Rabakukk tuli üldjärjestuses teisele kohale, jäädes võitjale alla vaid 0,6 sekundiga. Neidude N-15 klassi parimaks tunnistati Anette Baum, kelle ajaks fikseeriti finišis 1:01:57,7.

15. Tallinna Suusamaratoni võitja Andres Kollo tuli võistlusele kõrgeimate eesmärkidega. ″Koondislasi täna ei olnud, seega oli mul lootust võidu nimel heidelda, ″ rõõmustas mees vahetult pärast maratoni läbimist eduka sõidu üle.

″Täna oli väga kiire rada ning ideaalne ilm. Näiteks eelmisel nädalavahetusel sõitsin kolm kilomeetrit pikemat distantsi viis minutit kauem. Läbisime enamus maratonist kuueses grupis, kuskil neli kilomeetrit enne lõppu hakkasin kiirendama ja kahel viimasel kilomeetril jäid kõik minust maha, ″ rääkis Kollo ja rõhutas, et võit ei tulnud talle sugugi kergelt. Mehe sõnul tegid kuueses liidrigrupis päris palju tööd ära teiseks tulnud Madis Vaikmaa ning ajaga 1:36:13,8 kuuendale kohale platseerunud Avo Sambla.

Tänavusel suusahooajal kokku ligi 3500 suusakilomeetrit läbinud mees loodab järgmisena startida uue nädala pühapäeval peetaval 15. Tamsalu-Neeruti Maratonil, mis on ühtlasi ka tänavuse Estoloppeti sarja viimaseks etapiks.