Meeleolukas päev algas Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses lasteduatloniga, kus lõi kaasa sadakond last.

SEB Kõrvemaa rahvatriatloni 350 meetri pikkusel ujumistrassil, 22 kilomeetrisel maastikurattarajal ja 4 km pikkusel jooksudistantsil kulgenud võistluse võitis põnevas lõpuheitluses Priit Ailt Hawaii Express/TriSmile Teamist ajaga 1:04.10, edestades suurfavoriit Kirill Kotšegarovit 21CC Triatloniklubist (1:04.18)vaid 8 sekundiga. Kolmanda koha võitis Siim Kauge Tabasalu Triatloniklubist (1:05.11), jättes seljataha klubikaaslasest mulluse SEB Kõrvemaa triatloni võitja Urmas Utari.

Naistest oli parim nädala eest täispika triatloni Eesti rekordi püstitanud Alma Sarapuu Tabasalu Triatloniklubist ajaga 1:18.34. Teise koha võitis Viru Spordiklubi esindaja Helen Schmidt (1:18.50), kolmanda koha pälvis tema õde Kairi Scmidt klubist Hawaii Express (1:19.33). Firmade arvestuses olid kolm paremat Eesti Posti Spordiklubi, Hansa Spordiklubi ja RMK.

Eile asetleidnud rahvatriatlon oli kolmas osavõistlus 2011.a. SEB Kõrvemaa neliküritusest. Nelikürituse viimane võistlus SEB Kõrvemaa rattamaraton toimub 24. septembril.