Maratoni distantsi suutis kõige kiiremini joosta lätlane Uldis Klavins (VSK NOSKRIEN), kes läbis distantsi ajaga 02:44:34. Teiseks tuli võitjale 23 sekundit kaotanud Sander Hannus ja kolmandaks ajaga 02:45:48 Veiko Sulev.

Naistest võitis maratoni Mari Boikov (Estonian Ultrarunners Team) ajaga 03:11:03. Annika Vaher (JK SARMA) lõpetas teisena ajaga 03:11:44. Kolmanda koha sai Jana Treier 03:18:38-ga.

Lühemal ehk 15 kilomeetri pikkusel võistlusmaal osutus meestest kiireimaks Jaanus Kallaste (Treeningpartner/Adidas) ajaga 00:53:36. Teisena finišeerus Hardo Reinart ajaga 00:54:15. Kolmanda koha sai Ago Veilberg (Kjk ViKe) 00:56:02-ga. Naistest võitis Südasuve Maratoni teist astat järjest Kaisa Kukk, joostes tänavu välja aja 01:00:19. Järgnesid Kristiina Verevmägi 01:01:49-ga ja Daana Suun 01:03:21-ga.

Lühimal ehk 7,7 kilomeetri pikkusel distantsil võidutses meestest Roman Hvalõnski (Sidepataljon) ajaga 00:24:31. Teise koha võttis Sander Jürs (Elujooks/Teraapialaegas ) 00:24:41-ga. Kolmas oli Aleksandr Kuleshov (Sparta) ajaga 00:27:35. Naistest näitas head minekut Merje Tamm, kes suutis raja läbida nii kiirelt kui 00:34:00. Teist naist tuli finišisse oodata üheksa sekundit, mil pärale jõudis Dagmar Lui 00:34:09-ga. Kolmandana lõpetas Brita Peerna 00:34:26-ga.

Südasuve Maraton Võsul on Virumaa Kolmikürituse teine etapp. Virumaa Kolmikürituse sari koosneb kolmest erinevast tervisespordisündmusest. Sarja esimene etapp oli 12. juunil toimunud Rakvere Rattaöö, teise etapina läheb arvesse Südasuve Maratoni 7,7 km distants. Kolmas etapp on Rakvere linnas toimuv Eesti Ööjooks. Sarja arvestuses on 10 km distants.

Südasuve Maratoni kõigil etappidel osales kokku 1200 liikumisharrastajat.