SEB Tallinna Sügisjooksu 21,1 km distantsivõidu võttis lätlane Jānis Girgensons ajaga 1:06:32, teise koha saavutas Maroko esindaja Mohamed Hajjy (1:08:41). Üldarvestuses kolmas ning ühtlasi parim eestlane oli Kaur Kivistik (1:09:12). Naiste arvestuses võitis poolmaratoni mullu teise kohaga leppinud lätlanna Ilona Marhele (1:16:39). Uue isikliku rekordiga oli Marhele üldarvestuses 11. kohal. Teisena ning parima eestlannana lõpetas Eesti 2011. aasta maratonimeister Leila Luik (1:17:59) ning kolmandana venelanna Margarita Plaksina (1:18:39). Üldarvestuses olid Luik ja Plaksina vastavalt 16. ja 18. kohal. Poolmaratoni lõpetas üle 1900 osaleja.

Juba neljandat aastat järjest võitis SEB Tallinna Sügisjooksu 10 kilomeetrise distantsi Tiidrek Nurme (30:06). Teine oli Nikolai Vedehin (31:12), kellele jäi 4 sekundiga alla Allar Lamp (31:16). Naiste arvestuses võitis Londoni olümpial maratoni jooksnud leedulanna Rasa Drazdauskaite (35:10), kellele üldarvestuses kuulus 15. koht. Teine ja ühtlasi parim eestlanna oli Liina Luik (36:20) ning kolmas Remalda Kergyte (36:43) Leedust. Üldarvestuses olid Luik ja Kergyte vastavalt 26. ja 33. kohal. Kokku lõpetasid 10 kilomeetrise distantsi joostes või kõndides 13 200 liikumisharrastajat.