Saku Õlletehasest sai suurte Eesti spordiürituste ametlik joogipartner

 (4)
Saku Õlletehasest sai suurte Eesti spordiürituste ametlik joogipartner
Foto: Egert Kamenik

Saku Õlletehas ja MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi allkirjastasid laupäeval vahetult enne SEB Maijooksu starti sponsorlepingu, millega sai Sakust suuri Eesti rahva- ja tippspordiüritusi korraldava MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi ametlik joogipartner.

Lepingu allkirjastasid Saku Õlletehase turundusdirektor Kadri Ärm ning MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi juhatuse liige Mati Lilliallik, mille tulemusena sai Saku Õlletehasest SEB Maijooksu, SEB Tallinna Maratoni, RMK Kõrvemaa Nelikürituse, BIGBANK Kuldliiga, ERGO Maailmamängude, Tartu Olümpiajooksu, Narva Energiajooksu ning Eesti Linnajooksud 2012 ametlik joogipartner.

Saku Õlletehase turundusdirektori Kadri Ärmi sõnul puudutab koostöö rohkem kui 30 000 rahvasportlast, kes erinevatel spordiüritustel end proovile panevad, lisaks tippsportlasi, kes Eestis peetavatel võistlustel teineteisega mõõtu võtavad. „Kokku räägime umbes 50 000 inimest, keda on tegelikult väga palju,“ sõnas Ärm.

Ta lisas, et näiteks eelmisel aastal oli Saku Õlletehase panus rahva- ja tippsporti veerand miljonit (227 000) pudelit erinevaid mittealkohoolseid jooke. „See hõlmas nii rahvaspordiüritusi kui ka Tallinnas peetud Euroopa juuniorite meistrivõistlusi kergejõustikus,“ ütles Ärm.