Nädalavahetusel toimub Vapramäe jooks


Rahvajooks
Foto: Andres Putting

Sel pühapäeval, 8. augustil toimub 5-kilomeetrine Vapramäe jooks, mis on ühtlasi tänavuse Elva jooksusarja III etapp. Põhidistantsi läbijatel tuleb joosta kaks ringi, tõustes mõlemal korral mööda 270-meetrist tõusu Vapramäe tippu.

Jooksu stardi- ja finišiala paiknevad Vapramäe Peedu-poolse parkla juures. Alates Tartu-Elva maanteel asuvast Vapramäe bussipeatusest juhatavad sinna viidad ja stardialani jääb pisut üle kilomeetri.

Registreerida saab pühapäeval kohapeal alates 11.30, 300 ja 600-meetrised lastedistantsid algavad 12.20. Põhidistantsi start toimub kell 12.50. 

Vapramäe jooks toimub teist korda, mullu tuli meestest võitjaks viljandimaalane Keio Kits ja naistest elvalanna Karmen Alnek.

Elva jooksusarja partneriteks on A.Le Coq, Elva linnavalitsus, Marepleks, Maxilla, Nike, Nupu keskuse spordiklubi, Nõo vallavalitsus, Olerex, RPM Grupp, Sportland ning pubi Vapper Mäger.

Elva jooksusarjas on tulekul veel 2,6 kilomeetrine Elva rannajooks 5. septembril, mis toimub Verevi rannas ning 31. oktoobril lõpetab hooaja Elva tänavajooks.