Sportland Kõrvemaa Nelikürituse võistlussarja parimad olid Risto Roonet ja Signe Parm.

Täna Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses meeleolukalt möödunud sportlik päev algas Haribo lastesõitudega, kus osales pea paarsada last, kes kõik said hea sõidu eest toredad auhinnad ja diplomi. Lapsed said palju uusi teadmisi ka RMK looduskoolis.

Kell 12 startis põhisõidule, 40 km distantsile üle 600 erinevas vanuses jalgratturi. Võitjaks tuli stiilse lõpuspurdiga Jaan Kirsipuu CFC Spordiklubist, kellele järgnesid Raido Kodanipork Arctic Sport Clubist, Helmet Tamkõrv ja Alges Maasikmets klubist Extreme Sport.

Naiste konkurentsis tuli Sportland Kõrvemaa Rattamaratoni võitjaks Maaris Meier Investment Agency Pro Teamist, teisele kohale tuli Jana Matvejeva ning kolmandaks Jaanika Käes.

Lisaks põhidistantsile sõitis üle paarisaja harrastaja ka 18 km pikkusel rajal, kus paremusjärjestust ei selgitatud. Küll said kõik lõpetajad kirja distantsi läbimise aja.

Rattamaraton tõmbas joone alla ka Sportland Kõrvemaa Neliküritusele. Võistlussarja kuulusid sel aastal 7. veebruaril toimunud Kõrvemaa Suusamaraton, 25. aprillil toimunud Kõrvemaa Kevadjooks ja 18. juulil aset leidnud Kõrvemaa Triatlon ning täna peetud rattamaraton.

Sportland Kõrvemaa Nelikürituse võitjateks tulid meestest Risto Roonet koguajaga 4:35.25 jättes
teisele kohale Rait Pallo, kolmanda koha võitis Kaidar Hussar. Naistest krooniti nelikürituse võitjaks Signe Parm, kellele järgnesid Jaanika Vilde ning Aili Popp.

Igale maitsele positiivseid sportlikke emotsioone pakkuv tervisespordiürituste sari jätkub 6. veebruaril 2010, kui toimub uue hooaja Kõrvemaa Nelikürituse avaetapp Kõrvemaa Suusamaraton, kuhu oodatakse kõiki rahva- ja tervisespordisõpru.