Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses meeleolukalt möödunud sportlik päev algas lastejooksudega, kus osales üle 200 tubli lapse, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said soovijad osaleda RMK looduskoolis.

Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile registreerus üle seitsmeesaja erinevas vanuses jooksusõbra. Võitis Keio Kits Eesti Maaülikooli Spordiklubist, kes harjutab Eesti pikamaajooksulegendi Enn Selliku näpunäidete järgi. Teisele kohale tuli Ilja Nikolajev ja kolmanda koha võitis Ralf Lipp jättes napilt poodiumilt välja vanameister Vjatšeslav Košelevi.

Naiste seas tuli SEB Kõrvemaa Kevadjooksu võitjaks Evelin Kärner, teisena lõpetas täna Julia Bulina ja kolmandana Helen Schmidt. Lisaks põhidistantsile jooksis üle viiesaja harrastaja ka 6 km pikkusel rajal. Kõikide jooksudistantside peale kokku nautis täna Kõrvemaal liikumisrõõmu ligi 1500 spordisõbra.

Kevadjooks oli teine osavõistlus SEB Kõrvemaa Neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 16. juulil toimuv SEB Kõrvemaa Rahvatriatlon.