Teisena jõudis finišisse Aleksei Markov, kes kaotas Püile 18 sekundiga. Kolmandana lõpetas lätlane Viktors Selsarenoks (19.52). Esikolmikule järgnesid vanameister Vjatseslav Košelev, Kaupo Sasmin ja Lauri Soolo.

Naistest jooksis ringi ümber Harku järve kõige kiiremini Janika Ardel, kelle aeg 25.06 tagas üldarvestuse 111. koha. Teise ja kolmanda koha saavutasid vastavalt Anneli Vaher 25.25 ja Kaja Vals  25.43-ga.

Mayeri Järvejooksude sarja teise etapina kavas olnud jooksu ümber Harku järve lõpetas kokku 864 spordisõpra. Rõõmustavalt palju oli lõpetajate hulgas õrnema soo esindajaid - 32 %. Enne jooksu  toimusid Harku järve rannas Lotte lastejooksud, kus osales üle 130 lapse vanuses kuni 12 aastat.

Mayeri Järvejooksude sarja järgmine osavõistlus, jooks ümber Pühajärve toimub 11. juulil.