Mäletatavasti kuulus aasta peatreeneri kandidaatite hulka ka valitseva Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo juhendaja Donaldas Kairys.

Astana tegi Rajkovici käe all klubi parima hooaja VTB Ühisliigas, kui põhiturniiril saadi kätte rekordilised 15 võitu ja põhiturniir lõpetati kuuendal kohal.

Astana teekond VTB Ühisliigas on aga tänavuseks hooajaks lõppenud, kui reede õhtul saadi veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises Moskva oblasti Himkilt 81:88 kaotus. Himki võitis seeria kuivalt 3:0.

Lisaks Himkile on edasipääsu kindlustanud Kaasani Unics, kes oli mängudega 3:0 parem BC Kalev/Cramost ja Moskva CSKA, kes oli sama tulemusega parem Nižni Novgorodist.

Himki ja Unics kohtuvad ühes poolfinaalis omavahel. CSKA peatab veel vastast ootama, sest neljandas veerandfinaalseerias pole veel edasipääseja selgunud. Peterburi Zeniit on hetkel juhtimas mängudega 2:1 Krasnodari Lokomotiv-Kubani.