Mullusel hooajal põhiturniiri üheksandana lõpetanud Jenissei pääses ette avaveerandajaga, mis võideti 23:14. Poolajaks suutis CSKA vahet veidi vähendada, aga vaheajale mindi siiski võõrustajate 39:32 eduseisus.

Kolmanda veerandajaga sai CSKA veidi veel lähemale, kuid viigini siiski ei jõutud. Viimase veerandi eel oli valitsev meister maas 51:55. Viimast veerandit alustasid paremini Jenissei mängumehed, kes pääsesid vahepeal ette juba 66:53. CSKA suutis küll taas kaotusseisu vähendada, aga kordagi viigini ei jõutud ning lõpuks võttis Jenissei 80:71 võidu.

Võitjate resultatiivseim oli 23 silmaga Davion Berry. Tomislav Zubcic lisas 18, Garlon Green 12 punkti. CSKA suurimad punktitoojad oli Janis Strelnieks ja Darrun Hilliard, kes tõid 12 silma. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Mike James (11), Nikita Kurbanov (10) ja Joel Bolomboy (10).

Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo alustab VTB hooaega homme, kui algusega kell 16.00 võõrustakse Moskva oblasti Himkit.