Kalevi parimana kogus Mickell Gladness 12 punkti ja 6 lauapalli, vastavalt 11 ja 9 punkti viskasid pingilt sekkunud Vitali Ljutitš ja Sten Sokk. Himki resultatiivsemad olid Aleksei Šved 18 , Marko Todorovic 13 ja Jacob Pullen 11 punktiga.

Kalev tabas viskeid väljakult 37-protsendilise täpsusega (23/61), kuid kolmeseid ainult 21 protsendiga (4/19). Himki vastavad näitajad olid 44 % (29/65) ja 45 % (11/24). Lauavõitluses jäi Kalev alla vaid 37:38. Pallikaotusi tegi Eesti klubi 15 Himki 12 vastu.

"Näitasime kogu mängu jooksul head ja vahel isegi väga head kaitset. Meil oli tähtis täna võita ja seda me tegime," ütles Himki peatreener Dusko Ivanovic VTB liiga kodulehele. Ühtegi teist vastast pole Himki sel hooajal veel 57 punkti peal hoidnud.

"Vastane viskas meist iga veerandajaga 5-6 punkti rohkem. Ajakirjanikud küsivad tihti, mis oli mängu võtmehetk. Täna sellist hetke polnudki. Himki kontrollis mängu kõik 40 minutit ning 24-punktiline vahe on selle selgeks tõestuseks," sõnas Kalev/Cramo loots Alar Varrak.

Järgmises VTB liiga mängus võõrustab Kalev neljapäeval Permi Parmat. Viimane võit Ühisliigas jääb Kalevil 31. oktoobrisse, kui kodus alistati BC Astana. Võõrsil saadi Parmast jagu oktoobri alguses 86:72.