Viie kaotuse kõrvale viienda võidu saanud VEF-i parimana kostitas Kalevit 25 punkti ja 8 lauapalliga Mareks Mejeris. Eesti meisterklubi resultatiivseimad olid Demonte Harper 17 punkti ja 8 lauapalliga, Cedric Simmons 15 punkti ja 14 lauaga ning Erik Keedus 15 punktiga.

Kalev püsis mängus sees veel teise veerandi seisuni 29:26, kuid väljakuperemehed tegid enne vaheaega 16:0 spurdi. Väike lootusekiir terendas Kalevile veel neljandal veerandil 5.45 enne lõppu, kui Harperi lay-up tegi seisuks 60:65, kuid lätlaste vastus sellele oli Arnas Labuckase kolmene. Meiersi kahese järel oli vahe taas kümme punkti ja ohjad ikka kindlalt VEF-i käes.

Kalev tabas täna viskeid 35 protsendiga (23/65) VEF-i 45 % vastu (32/70), neist kahesed Kalevil 37 % (13/35) ja VEF-il 48 % (24/49) ning kolmesed Kalevil 33 % (10/30) ja VEF-il 38 % (8/21). Lauavõitlus jäi 42:42 viiki, pallikaotusi tegi Kalev 11 ja VEF 6.