Kalev oli avaveerandi järel taga 14:26, poolajavileks oli kaotusseis 38:55 ja 3. veerandi lõpuks juba 58:82. Viimase neljandiku, kus käis vaid lõppseisu vormistamine, suutis Kalev võita 33:22.

Kalevi resultatiivsemad olid Demonte Harper 23 punkti ja 11 resultatiivse sööduga ning Vitali Ljutõtš 20 ja Erik Keedus 15 punktiga. Unicsile tõid Orlando Johnson 23, Joaquin Colom 21 ja Latavious Williams 17 punkti.

Korvi all hätta jäänud Kalev kaotas lauavõitluse 26:41. Kui Eesti meistermeeskond näitas mängust korralikku, 48%-list visketabavust, siis Unicsi vastav näitaja oli koguni 58%.

Unics on 7 võidu ja 1 kaotusega teisel kohal Moskva CSKA (7-0) järel, Kalev on saanud 2 võitu ja 5 kaotust, mis annab hetkel 13 klubi konkurentsis kümnenda koha (Tabeliseis).